Vybíráte módní kalhotky? Poradíme vám, jak na to!

Každá žena si občas zajde ráda do obchodu se spodním prádlem. Buď sama kvůli sobě nebo třeba jako součást chystaného sexy překvapení pro svého partnera. Víte ale, jaké kalhotky dnes válcují první řady v prodeji a které jsou již dávno „out“? Pokud ne, rádi vám poradíme!

 

Francouzské kalhotky 

Tento velmi pohodlný střih bokových kalhotek se nachází někde mezi brazilkami a kraťásky. V poslední době si mezi ženami získává zaslouženou oblibu. Při jejich nošení samy jistě pochopíte, proč. Francouzský styl kalhotek nabízí pohodlí, a přesto mu nechybí sexy styl a šarm. Objevte francouzské kalhotky kompletně z krajek, bezešvé kalhotky i kalhotky s roztomilými volánky!

 

Kalhotky jako součást outfitu

Pokud vás zajímají módní trendy na poli přehlídkových mol, jistě byste měli vědět o denimových kalhotkách. Jejich nošení však doporučujeme přenechat raději modelkám a celebritám. V naší malé kotlině byste s nimi na večírku nejspíš způsobila opravdový poprask. Nebo je poprask právě tím, po čem toužíte?

 

Tanga 

Věděli jste, že tanga nejsou doménou pouze štíhlých žen? Opak je pravda! Pokud si je totiž oblékne žena s plnějšími tvary, nemá díky nim svoje pozadí rozděleno na několik částí tak, jak by jí je rozdělily klasické kalhotky se standardním švem. Tanga jsou častěji nošena také v letním období anebo naopak v plesové sezoně pod přiléhavé šaty. Obecně je ale jejich oblíbenost na ústupu.

 

Bezešvé kalhotky

Ty milujeme ze všeho nejvíc! Nejsou vidět pod průsvitnými šaty a nedělají faldíky. Milé dámy, ruku na srdce, kdo z nás má celý život postavičku jako lusk, aby si mohl dovolit všechny typy spodního prádla? Proto si rády vybíráme a bezešvé kalhotky patří i pro svoji pohodlnost mezi naše horké tipy.

 

Znáte bizarní kalhotky?

V každém oboru najdeme témata, která pravidelně rozviřují vášnivé diskuze. Platí to i pro módní obor spodního prádla. I zde se totiž objevují bizarní novinky. Ať už jsou to menstruační kalhotky, kalhotky, které nemusíte týden prát díky nanostříbru, nebo také kalhotky nalepovací. Už jste některé z nich vyzkoušely?

 

Brazilky 

Ty se momentálně těší velké oblibě díky svému lichotivému střihu. Zakrývají i odkrývají, od obojího tak akorát. Pokud si je chcete opravdu užít, dejte pozor při výběru na správnou velikost, jedině tak budou vaší postavě lichotit a nebudou tvořit nechtěné faldíky. My velmi tleskáme jejich střihu, který není olemován gumičkou, takže se nezařezávají!

 

Kalhotky s vyšším pasem

Těmto kalhotkám dáváme 100 bodů hlavně pro jejich výsledný efekt, který tvoří pod oblečením. Ty z vás, které je ještě neobjevily, budou nejspíš jásat. Kalhotky s vyšším pasem totiž dokážou skrýt bříško, které se zrovna nevejde do běžných kalhotek. A ruku na srdce, nikomu se nelíbí, když má na svém břiše dva, tři, nebo dokonce čtyři faldíky. A ty se vám v kalhotkách s vyšším pasem prostě nevytvoří!

 

A co na to celebrity? Jdou klidně na ostro!

Znáte celebrity, pro ty často není nic nemožné. Jen aby na sebe upozornily a ztropily pro to co největší humbuk. A obzvláště těm americkým se to daří velmi dobře. Jaké jsou „nahé šaty“ v podání Rihanny nebo Miley Cyrus?

 

Pomohly vám naše tipy při výběru kalhotek? Máte jiné módní oblíbené střihy, které rády doporučíte ostatním v naší kalhotkové diskuzi?

Jan Zeman

Mohlo by se vám také líbit