Kolik stojí plastická operace?

V době internetu, celebrit, krásných hereček a dokonalých modelek je na nás a náš vzhled kladen čím dál větší důraz. Mladé dívky se trápí hladovkami a dospělé ženy touží po dokonalém vzhledu. Jak jej docílit a co nás to bude stát? Pojďme se společně podívat, v jakých cenových relacích jsou dnes nabízeny plastické operace a estetické úpravy vzhledu na profesionálních klinikách.

Redukce vrásek kyselinou hyaluronovou

Prostřednictvím injekční aplikace této látky se zbavíte jemných vrásek, ty hlubší se zjemní a nebudou se již dále prohlubovat. Náklady na tuto proceduru se odvíjejí od počtu aplikací. Cena jedné aplikace začíná na 6500 korunách.

Plastická operace prsou

Nejčastějším zákrokem, co se týče prsou, je stále jejich zvětšování pomocí vložení silikonových implantátů. Cena se odvíjí od velikosti, typu operace a značky implantátu. Přijde vás zhruba na 70 tisíc, kde ceny za tento typ operace začínají.

Další úpravou je takzvaná mammaplastika – tedy modelace prsu. Cena tohoto typu zákroku se samozřejmě také odvíjí od stavu poprsí pacientky, od požadavku na výsledek, až po složitost celé operace. U modelace prsou začínají ceny na něco málo přes 50 000 korun. Zmenšené poprsí přijde zhruba na 70 000 korun.

Liposukce vás zbaví přebytečného tuku

Existují dva druhy liposukce

  • invazivní – tedy odsávání tuku pomocí jehly. Její cena u větší oblasti těla začíná na 27000 korunách a jedná se o jednu z nejúčinnějších forem redukce tukových polštářů na těle.
  • neinvazivní – odstranění tukových polštářů pomocí laseru. Cena laserové liposukce u drobnější části těla začíná na sympatických 6 tisících.

Obnova vlasového porostu prostřednictvím vlastní plazmy

Pokud vám řídne kštice následkem hormonálních změn nebo také stresu či následkem dermatologického onemocnění, můžete vyzkoušet novinkovou aplikaci vlastní plasmy do pokožky hlavy. Ta probudí vlasové kořínky k aktivitě a dokáže zařídit, že vám z míst, kde se objevila pleš, znovu narostou vlasy! A cena? Jedna aplikace plazmy vás přijde na cenu okolo 4 tisíc. Ale je to teprve začátek.

Operace očních víček

Můžete si nechat vylepšit a povytáhnout horní oční víčka, tvar a pevnost spodních víček nebo si také můžete nechat upravit horní i spodní víčka zároveň. Cena se pohybuje mezi 27 a 35 tisíci korun a záleží na složitosti operace a také na tom, jestli bude provedena v celkové nebo lokální anestezii.

Rhinoplastika

Na poli oblíbenosti je plastická operace nosu jednou z nejoblíbenějších a také nejčastějších. Rhinoplastiku podstupují jak muži, tak ženy všech věkových kategorií. Plastiku nosu si můžete na klinice pořídit od zhruba mezi 30 až 60 000 korun podle složitosti operace.

Neobvyklé požadavky?

Mezi plastickými operacemi najdeme i ty bizarnější. Je libo koňský úsměv nebo přešitý vystouplý pupík? Které další neobvyklé zákroky plastických chirurgů vás ještě překvapí?

A co takhle intimní labioplastika?

Jedná se o estetickou úpravu tvaru stydkých pysků, pokud není žena spokojená s jejich vzhledem. Tento intimní typ operace přijde dámy zhruba na 25000 korun.

A jak jste na tom s úpravami vašeho vzhledu vy? Už jste se svěřili do rukou odborníků na slovo vzatých nebo stále ještě přemýšlíte, jestli jsou vynaložené peníze do vizáže opravdu tím nejlepším rozhodnutím? Napište nám také, kolik byste do svého vzhledu byli ochotni investovat maximálně a jaká operace by to byla?

Jan Zeman

Mohlo by se vám také líbit