Zažeňte nudu se společnicí. “Uneste” ji do věže na exkluzivní privát s vyhlídkou na Prahu 6

Jestli přemýšlíte, jak využít ospalý zimní čas a nemáte v plánu vyrazit s prvními sněhovými vločkami na lyže, bude pro vás dokonalým rozptýlením přítomnost čarokrásné společnice. Můžete s ní navštívit luxusní privát Praha 6, který byl postaven jen a pouze pro VIP. Nachází se ve věži jednoho místního hotelu, kde je vám kromě apartmánu k dispozici i travertinový sál s výhledem na hlavní město. Než se ale odeberete do orlího hnízda pro vyvolené, přijměte ještě jeden outdoorový tip, který okoření vaše rendezvous.

Kde rostlo víno a sídlila elita. Tam ukážete dámě váš privát na Praze 6

Během následující procházky na čerstvém vzduchu můžete pobavit slečnu neotřelými historkami, aby věděla, kam jste ji to vlastně pozval na výlet. Navíc se během výšlapu na Babu oba krásně zahřejete. A dobře okysličený organismus, jak známo, podává lepší výkony nejen na privátu v Praze 6. Proto přejdeme rovnou k příběhu, který můžete krasavici vyprávět.

Na kopci, kam dorazíte, stojí romantická zřícenina bývalého lisu na víno, který patřil k letohrádku jistého Engela z Engelsflussu. Tento česky řečeno Anděl z Andělské řeky se k nám přistěhoval z Vlámska a nejspíš proto, že byla jeho rodná země placatá, kam až oko dohlédlo, učarovala mu naše Baba. Vy se z ní stejně jako on potěšíte vyhlídkou na Troju, kde možná zahlédnete i exotická zvířata ze ZOO. Bubeneč a Dejvice budete mít jako na dlani. Za dobrého počasí spatříte i majestátní Pražský hrad, před nímž se bude tyčit cíl vaší pouti – věžovitý hotel International.

Až se vynadíváte, vydejte se od ruiny ulicí Nad Paťankou, kudy vede červeně značená turistická trasa. Z jedné strany, kde se nachází park, rostla dříve vinná réva. Na opačné straně si prohlédnete slavné funkcionalistické vily, odkud se před sto lety kochala výhledem na metropoli elita. Pak budete pokračovat ulicí Na Fišerce do pasáže Na Julisce až k hlavní magistrále, kde stojí váš hotelový privát na Praze 6.

Večeře a odměna na privatu aneb Kde na Praze 6 bydlel Louis Armstrong 

Slavný hotel International platil v 50. letech minulého století za nejluxusnější ubytování v celém širém Československu. Na monumentální budově, která byla přidána na seznam českých kulturních památek, je to dodnes vidět. Reprezentativní vstupní prostory dávají tušit, co vás čeká nahoře ve věži. Exkluzivní interiéry vytvořili naši špičkoví řemeslníci. Pozornost věnujte především skleněným dekoracím, které jsou věčnou památkou na naše vyhlášené sklárny.

Poté, co si se společnicí vychutnáte večeři, neváhejte vám lahvinku dobrého vína objednat i na pokoj. Alespoň si připomenete, jak jste cestou míjely někdejší renesanční vinice. Pro intimní chvilky si rezervujte apartmány v historické věži, kde budete mít naprosté soukromí. Pokud byste zamýšlel nějakou speciální akci, dají se tyto odlehlé priváty na Praze 6 spojit do jednoho bytu o rozloze 150 m². Z pokojů je také nádherný výhled do vnitřní hotelové zahrady a na Staré město. Luxusní apartmá s obývacími pokoji a samostatnými ložnicemi jsou vybavena prostornou manželskou postelí, klimatizací a stylovou koupelnu, kde je vám k dispozici vana.

Naprosto exkluzivní prostor s venkovním ochozem, odkud je vidět do všech čtyř světových stran, si můžete pronajmout v 15. patře. Ozdobný travertinový obklad vám bude připomínat, že se nacházíte v části věže, která byla určena pouze pro vzácné hosty. Ne náhodou si objednal privát na Praze 6 v hotelu International i slavný zpěvák Louis Armstrong, po němž se tu jmenuje hotelový bar.

Tolik k inspiraci, která vám pomůže rozptýlit nudu, když se venku brzy stmívá. Vyberte si atraktivní a sympatickou společnici, ať prozáří vaše zimní dny. Program, jak s ní strávíte nádherný den s příslibem rozkoše na privátu, právě držíte v ruce. Teď už volejte eskort, ať vás doprovodí do Prahy 6.

Jan Zeman

Mohlo by se vám také líbit